ACS A PLUS Yapı Kimyasalları

Firmamız; müşteri ve pazarın hak ettiği A kalite ürün, A kalite hizmet ve A kalite servis vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Profesyonel ekibimiz ve 22 yıllık uluslararası yapı kimyasalları sektör tecrübemizle siz değerli müşterilerimize inovatif ve yenilikçi çözüm ortağı olmayı kendisine görev edinmiştir.

ACS A PLUS ailesi olarak, Su Yalıtım Sistemleri, Endüstriyel Zemin Kaplama Sistemleri, Yapı Sistemleri, Katkı Sistemleri ile Türkiye başta olmak üzere, Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Orta Doğu, Arap Ülkeleri ve Afrika Kıtasında satış pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Portföyündeki tüm malzemeleri dünya pazarındaki yeri Türkiye ekonomisine getireceği yenilikler bazında düşünerek seçmeyi tercih etmiştir. Hizmet anlayışınıda; olması gerekeni uygulamakla ve de eksiksiz yerine getirme amacındadır.

Firmamızın hedefi; Mimari Ofis, Yatırımcı ve Şantiye Teknik Kadrolarının gerçek anlamda temelden çatıya kadar tüm yapı kimyasal detay ve uygulamalarında çözüm ortağı olmaktır.

ACS A PLUS olarak yüksek kalitede, uluslararası alanda sertifikalandırılmış ve geniş ürün portföyüne sahibiz.

Bu katalogdaki bilgiler sadece geniş ve entegre faaliyetlerimiz hakkında sizlere fikir vermesi amacı ile hazırlanmıştır. Gerekli görülen her türlü ek bilgi için tarafımıza başvurulması bizleri mutlu edecektir. Firmamızın tüm personel ve ekipmanları ile hizmetinizde olduğumuzu belirtir, işlerinizde başarılar dileriz.

 

Saygılarımızla.